Title of a News Article

İstanbul Urfa, Ankara Urfa seferleri iptal!

İstanbul Urfa, Ankara Urfa seferleri iptal!
banner206
banner279

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamaya göre İstanbul Havaalanından yurt geneline belirtilen saatler aralığındaki uçuş seferleri iptal edildi. Buna göre İstanbul Şanlıurfa ve Ankara Şanlıurfa seferlerinin de bu akşam ki uçuşları iptal edildiği öğrenildi. Öte yandan ise Sabiha Gökçen havalimanından gelecek olan uçağın 2 saat rötarlı geleceği belirtildi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün yaptığı açıklamada, "İstanbul çıkışlı 19.00-22.00 arası Türk Hava Yolları tüm seferlerimiz iptal edilmiştir." dedi.

Türk Hava Yolları'nda (THY), biletleme ve rezervasyon işlemlerinde gün boyu yaşanan aksaklıklar henüz giderilemedi. Daha önce yaptığı duyuruda network sisteminde sıkıntılar yaşandığını belirten THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, İstanbul çıkışlı seferlerin 3 saat iptal edildiğini açıkladı. Yahya Üstün yaptığı açıklamada, "İstanbul çıkışlı 19.00-22.00 arası Türk Hava Yolları tüm seferlerimiz iptal edilmiştir." dedi.

Yahya Üstün gün içinde yaptığı açıklamalarda şunları söylemişti: "Network altyapısında yaşanan sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamalar yaşanmaktadır. Sorunun giderilmesi ve yolcularımızın mağdur olmaması adına gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Söz konusu aksaklık için özür dileriz. 30 dk sonra sizlere durum hakkında bilgi vereceğiz."

"NETWORK ALTYAPISI KAYNAKLI SORUNLAR"

"Network altyapısı kaynaklı sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamaların giderilmesi için ilgili birimlerimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşanan durum hakkında güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz."

​​​​

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2023, 20:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142