Title of a News Article

Karakucak yeni yılı kutladı...

Karakucak yeni yılı kutladı...
banner206
banner279

Şanlıurfa'da, Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi Dr. M. Cengiz Karakucak bir yeni yıl mesajı yayınlayarak 2022 yılının tüm dünyada sağlık ve huzur getirmesini, kendileri için de sağlık hizmetinde yeniliklerle dolu bir yıl olmasını diledi.

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi Dr. M. Cengiz Karakucak yeni yıl vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

“Tüm halkımızın ve çalışanlarımızın Yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2022 yılının dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederim. Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemiz de 2020 yılından beri COVID-19 pandemisine karşı verdiği mücadeleyi etkin bir şekilde sürdürmektedir. Özel Metrolife Hastanesi Şanlıurfa’da sağlık alanının önde gelen hastanelerinden biri olarak, bu süreçte üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmiştir.

Özel Metrolife Hastanesi olarak bu süreçte de kaliteli sağlık hizmeti vermeye, altyapısal olarak gelişmeye ve yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir. 2022 yılında da hedefimiz el birliği ile çalışmalarımıza devam ederek, Hastaneyi daha da üst noktalara taşımaktır. Yeni yılda en büyük dileğimiz, pandeminin bir an önce sona ermesi ve tüm dünyanın sağlıklı, refah günlere kavuşmasıdır. Bu vesile ile hemşehrilerimize ve çalışanlarımıza ve bir kez daha mutlu bir yıl diler, 2022 yılının hepimize sağlık, huzur ve başarı getirmesini temenni ederim.”

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142