Kaymakam Erdoğan yeni görevine başladı

Kaymakam Erdoğan yeni görevine başladı
banner206
banner279

Halfeti Kaymakamlığı'na atanan Zikrullah Erdoğan, yeni görevine başladı.
12 Ağustos 2022 tarihinde yayımlanan 2022/392 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Uluborlu Kaymakamlığından Halfeti Kaymakamlığına atanan Kaymakam Zikrullah Erdoğan, Halfeti'ye geldi. Kapıda kaymakamlık görevlilerince karşılanan Erdoğan, daha sonra makamına geçerek yeni görevine başladı.


Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan göreve başlama mesajında, şu ifadelere yer verdi:
Ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olan Halfeti’de göreve başlarken, sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğu içerisinde tüm Halfetili vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Görevimizi ifa edeceğimiz süre içerisinde; vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etkin, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza en kolay ve hızlı bir şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım. Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla ve ilçe basın mensubu arkadaşlarımız ile bir ekip olarak karşılıklı işbirliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, ilçemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve daha yaşanır bir Halfeti için çalışmaların, önceliğimiz olacağını belirtmek isterim.
Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan meslektaşlarım başta olmak üzere, bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür eder, desteğini benden esirgemeyeceğine inandığım Halfetili hemşehrilerime sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diler, mesai arkadaşlarıma da çalışmalarında başarılar dilerim.


 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2022, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142