Title of a News Article

Kaytan" Cumhuriyet Halka hizmettir"

Kaytan" Cumhuriyet Halka hizmettir"
banner206
banner279

XKoren elektrik yönetim kurulu Başkanı Şanlıurfalı İş adamı Hasan Kaytan, bu yıl 100’üncü yılı kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. 

Kaytan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümünde yayımladığı mesajında, ‘Türkiye Yüzyılı’ vurgusu yaparak, “Bizim için Cumhuriyet, istihdam oluşturmak ve daha fazla üretimdir. Bizim için Cumhuriyet birlik, beraberliktir. Bizim için Cumhuriyet, durmaksızın halka hizmettir” dedi.

XKoren Elektrik Yönetim kurulu Başkanı Hasan Kaytan,  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yayımlandığı mesajında şunları kaydetti "Binlerce yıllık köklü tarihinin, tam bir asırlık Cumhuriyetle taçlandığı bu vatanımızı, bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini, en başından en sonuna kadar milletimizin iradesi ile kazandık, Cumhuriyet’imizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Cumhuriyet bedava kazanılmış değildir. Bunu elde etmek için kan döktük. Her tarafta kırmızı kanımızı akıttık’ dediği gibi Cumhuriyet kolay kazanılmadı, kolay kurulmadı, al bayrağımız göklere kolay çekilmedi. Bizler Birlik, beraberlik ve dayanışmamızı hiçbir şekilde bozmadan, tüm dünyaya Türk’ün gücünü göstermeye devam edeceğiz, vatan sevgisi, bayrak aşkı ile tüm ülkede daha fazla üretim yaparak Dünyada söz sahibi olmayı hedeflemeliyiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde mücadeleye devam ederek daha güçlü olmalıyız.daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz. Bizim için Cumhuriyet, üretimdir. Bizim için Cumhuriyet, ihracattır. Bizim için Cumhuriyet halka hizmettir.  Bu duygu ve düşüncelerle bu cennet vatanı bize armağan eden, başta Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman ecdadımızı ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142