Köseoğlu, Başkan Canpolat’tan övgüyle bahsetti  

Köseoğlu, Başkan Canpolat’tan övgüyle bahsetti  
banner206
banner279

AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığında yönetim kurulu toplantısına katılan Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’tan övgü ile bahsetti.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Selim Polatkan, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyüpoğlu, AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, AK Parti Haliliye Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış, AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Başkanı Emin Demirkol, Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

KÖSEOĞLU: CANPOLAT, BAŞARILARA İMZA ATAN BİR BAŞKAN

Toplantıda Başkan Mehmet Canpolat’ın çalışmalarından övgüyle bahseden Köseoğlu şunları kaydetti:

Şanlıurfa’nın kalbi burada atıyor. Urfa’nın kalbinde sevgi var ben buna inanıyorum. Haliliye’de bu sevgisini aşkla hizmete dönüştüren ilçelerimizden bir tanesi. O yüzden çok dinamik bir ekip görmekten mutluluk duyuyorum, genç ve dinamik bir ekip var. Kıymetli başkanımızda çok genç, iki tane genç başkanımız var burada. İbrahim bey ve Mehmet başkanım. Mehmet başkanım kendisiyle gurur duyduğumuz, başarılara imza atan bir başkan. Anketlerimiz de hep bunu gösteriyor, başarılarıyla da öne çıkmış başkanlarımızdan bir tanesi. Haliliye’nin tümü bir ekip çalışması biz buna yürekten inanıyoruz. Bu emekleriniz ne anlama geldiğini bilirim çünkü belediye meclis üyelerimiz var.  Burada seçilmiş belediye meclis üyelerimiz ama bunun dışında bir bedeli olmadan, sadece teşkilatçılık ruhuyla hem belediye meclis üyelerimizin hem belediye başkanımızın hem de partimizin cumhurbaşkanımız başını öne eğmemek ve inandığımız davada doğru bildiğimiz yolda gücümüze güç katmak için özveriliyle çalışan bir ekip var. Ben bu takım ruhunu hiçbir ruhun yenemeyeceğini inananlardanım, dolayısıyla bu takım ruhunu görmekten büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142