OSB Müdürü Aksu'dan 29 Ekim mesajı...

OSB Müdürü Aksu'dan 29 Ekim mesajı...
banner206
Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

Aksu mesajında şunları söyledi;

"Türk milleti asırlarca hür ve bağımsız yaşadı. Büyük zorlukları aşarak zaferler elde etti. Kurduğu devletlerle dünyaya adalet dağıttı. En son büyük bir kahramanlıkla kazanılan istiklal mücadelesi sonucunda bu gün 96. yılını büyük bir kıvançla kutladığımız Cumhuriyeti bizlere miras bıraktı.

Dün olduğu gibi bu günde defalarca milletin iradesine pranga vurmaya çalışanlara karşı istikbali için canlarını seve seve ortaya koyan aziz milletimiz bu gün de aynı karalılıkla iradesine sahip çıkmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti büyüyen ekonomisi, güçlenen demokrasisi, temel insani ve evrensel değerlere olan yüksek bağlılığı, ilkeli ve vizyoner dış politikasıyla, bölgesinde ve dünyada bir ilham kaynağı olmayı günümüzde de sürdürerek dünyanın yükselen güçleri arasında yer almayı başarmış bir devlettir.

İnancımız odur ki Türkiye Cumhuriyeti hep birlikte havasını teneffüs ettiğimiz bu topraklarda, ilelebet gerçek sahiplerinde hür ve bağımsız olarak yaşayacaktır.

Bu toprakları vatan kılmak için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle yâd eder Cumhuriyetin 96. Kuruluş yıl dönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutlarım." 

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142