Trafiğe açıldı...

Trafiğe açıldı...
banner206
banner279

Şanlıurfa Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi dönemin de temeli atılan ve yaşanan ekonomik kriz nedeniyle müteahhit firmanın tasfiye kararının ardından karakoyun köprülü kavşağında uzun bir süre çalışmalar durmuştu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile yapım çalışmaları hızlandırılan Karakoyun Köprülü Kavşağında asfaltlama çalışmaları iki gün içerisinde tamamlanarak güzergahlar vatandaşların hizmetine sunuldu.

Şanlıurfa'da daha önce yüklenici firma tarafından çalışmaların durdurulmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile Karakoyun Köprülü Kavşağının yapım çalışmalarını devralan Büyükşehir Belediyesi başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmalarını da tamamlayarak yolu trafiğe açtı.
Ulaşım, Fen İşleri, Park ve Bahçeler Daire Başkanlıkları ile ŞUSKİ ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu trafiğe açılan yol sürücülere rahat nefes aldırırken, çevre sakinleri de çalışmalarından dolayı Başkan Zeynel Abidin Beyazgül'e ve ekibine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 19:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 3 yıl Önce

Tamamlanmış hali bu mu?Niye uğraştılar o zaman, eskisi gibi kalsaydı..

Takipci
Takipci - 3 yıl Önce

Teşekkür etmek iyidir ama yapılan birşey yok köprüler iptal edildi bir asfaltlama yapıldı yani bir asfalt için bu kadar beklenildi helal olsun ne proje

urfalı
urfalı - 3 yıl Önce

ipekyolda ne rahatlama gelecek merak ediyorum. projenin detayı neydi.Görselde farklı şimdi farklı güriyorum.

İbrahim
İbrahim - 3 yıl Önce

Maşellah

SIRADAKİ HABER

banner142