Title of a News Article

Tuncay için veda gecesi düzenlendi

Tuncay için veda gecesi düzenlendi
banner206
banner279

Tayini Manisa’nın Alaşehir ilçesine tayini çıkan Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Tuncay için veda yemeği düzenlendi. Veda gecesine Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci de katıldı.

Yaklaşık 2 yıldır Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Aydın Tuncay, Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) yaz kararnamesi ile Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayin oldu. Başsavcı Aydın için Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Aile ve Kadın Merkezi’nde veda yemeği düzenlendi. Geceye Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, Viranşehir Adliyesi'nde görev yapan hâkim, savcı, memurlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Veda yemeğinde konuşma yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevini başarılı bir şekilde yürüten ve Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayini çıkan Başsavcı Aydın Tuncay’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

Başsavcı Aydın ve tayini çıkan diğer Cumhuriyet savcıları ile diğer adliye personellerine de görev süresi boyunca Viranşehir’e yaptıkları başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Ekinci, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Ekinci, gecede Manisa’ya atanan Başsavcı Aydın’a ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi de takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2023, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142