Vali Ayhan'ın bu defa Viranşehir'de! Viranşehir Mangosu yedi

Vali Ayhan'ın bu defa Viranşehir'de! Viranşehir Mangosu yedi
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ı makamında ağırladı. Çalışmalar hakkında Vali Ayhan’a bilgi veren Başkan Ekinci, Viranşehir’in gelişmesi ve kalkınması için yoğun şekilde çalıştıklarını belirtti.

Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Sivas Valiliği’nden Şanlıurfa Valiliği görevine atanan Salih Ayhan’ın gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerinin bugünkü durağı Viranşehir oldu.

Viranşehir’de bir dizi temaslarda bulunan Vali Ayhan, daha sonra Viranşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, meclis üyeleri ve birim amirleri tarafından kapıda karşılanan Vali Ayhan, daha sonra toplantı salonuna geçti. Şeref defterini imzalayan Ayhan’a, Başkan Ekinci tarafından Viranşehir’de yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında brifing  verildi.

VALİ AYHAN, MİLLET BAHÇESİ’NE HAYRAN KALDI

Viranşehir ilçesinde 140 dönüm alan üzerinde yapımı devam eden Millet Bahçesi Projesine hayran kalan Ayhan, Millet Bahçesi’nin Viranşehir’e çok yakışacağını söyledi. Viranşehir’de yapılan diğer çalışmaları da takdirle karşılayan Ayhan, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Brifingin ardından Başkan Ekinci ve Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Nurettin Karakış tarafından Vali Ayhan’a, Bölgesel Amatör Ligi’nde Şanlıurfa’yı temsil eden Viranşehir Belediyespor’un kaşkolü hediye edildi.

Daha sonra başkanlık makamına geçen Vali Ayhan’a, ülkemizde sadece Viranşehir’de yetişen ve ‘Viranşehir’in Mangosu’ olarak da adlandırılan şelengo ikram edildi. Başkan Ekinci, ziyaretin sonunda ise Vali Ayhan’a işlemeli ibrik hediye etti.

Ziyaretlerinden dolayı Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’a teşekkür eden Başkan Ekinci, Viranşehir’in gelişmesi ve kalkınması için yoğun şekilde çalıştıklarını belirtti.

Viranşehir İlçe Kaymakamı Önder Çengel’in de eşlik ettiği Vali Ayhan, daha sonra çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından belediye binasından ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142