Title of a News Article

Vali Şıldak'a Veda Programı

Vali Şıldak'a Veda Programı
banner206
banner279

Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Balıkesir'den Urfa'ya vali olarak atanan Hasan Şıldak'a Balıkesir Belediyesi veda programı düzenledi.

Balıkesir Belediyesi görevini tamamlayarak Şanlıurfa Valiliğine atanan Vali Hasan Şıldak'a bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı veda programı düzenledi. TBB aynı zamanda Balıkesir Belediye başkanı Yücel Yılmaz öncülüğünde tertip edilen programa birçok isim katılım sağladı. Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın sözleriyle başlayan program Vali Hasan Şıldak'ın sözleriyle son buldu.

Program sonunda Balıkesir Belediyesi ve tüm çalışanları adına belediye başkanı Yücel Yılmaz, Vali Şıldak'a Kent Şükran belgesi taktim etti. 

Resim

Vali Hasan Şıldak resmi sosyal medya hesabından şu sözlerle teşekkürleri birkez daha balıkesir halkına ve belediyesine bildiri;

''Balıkesir’e veda etmeye hazırlanırken dün akşam Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde düzenlenen programda bir araya geldiğimiz vefa duygularıyla dolu bu samimi ortamı bizimle paylaşan bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz…''

Resim

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2023, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142