Title of a News Article

Vali Şıldak Suruç ve Halfeti'de

Vali Şıldak Suruç ve Halfeti'de
banner206
banner279

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak ilçe programlarını Suruç ve Halfeti ile sürdürdü.

İlçe ziyaretlerine devam eden Vali Şıldak güne Suruç ilçesi ile başladı. İlk olarak Suruç Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Şıldak, kurum çalışanlarını da selamlamayı ihmal etmedi. Ardından Kaymakamlık şeref defterini imzalayan Vali Şıldak, Kaymakam İbrahim Güneş'ten Suruç'un genel durumu ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra Suruç Belediyesine geçen Vali Şıldak, ilçede devam eden belediye hizmetleriyle ilgili yetkililerle görüştü. Vali Şıldak'a Suruç temaslarında Kaymakam İbrahim Güneş, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban ve Jandarma Komutanı Sinan Sert eşlik etti.

HALFETİ TEMASLARI

Suruç temaslarının ardından Halfeti'ye geçen Vali Şıldak, Fırat Mahallesinde bulunan TOKİ Camiinde Cuma namazını kıldıktan sonra Halfeti Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Zikrullah Erdoğan'ın karşıladığı Vali Şıldak, Kaymakamlık şeref defterini imzaladı. İlçe programında son olarak Halfeti Belediyesine geçen Vali Şıldak, Başkan Şeref Albayrak'tan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Saklı cennet olarak bilinen Halfeti'nin Türkiye'de sakin şehirler (CITTASLOW) arasında yer aldığını hatırlatan Vali Şıldak, "Karagül'ü ve sakin şehir unvanıyla meşhur olan Halfeti ilçemiz turistik değerleriyle öne çıkıyor. Burada yapılan çalışmalarla ilgili Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızdan bilgiler aldık. İlçemize gelen turist sayısını arttırmak için hep birlikte çaba göstereceğiz." dedi.

Bu arada Vali Şıldak'a Halfeti temaslarında Halfeti İlçe Emniyet Müdürü Aziz Sadullah Yiğit ile İlçe Jandarma Komutanı Fırat Temel de eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142