Title of a News Article

Viranşehir Belediyesi geleneği devam ettirdi

Viranşehir Belediyesi geleneği devam ettirdi
banner206
banner279

Viranşehir Belediyesi, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde vatandaşlara kandil simidi dağıttı.

Sosyal ve kültürel faaliyetlerle adından söz ettiren Viranşehir Belediyesi, mübarek kandil günlerinde geleneksel hale getirdiği kandil simidi dağıtımını Kadir Gecesinde de gerçekleştirdi.

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde; ilçe merkezindeki tüm camilerde teravih namazının ardından cami önüne kurulan stantlarda cami cemaatine kandil simidi ikramında bulundu.

Mübarek gecede teravih namazı çıkışı vatandaşların kandilini tebrik eden ekipler, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin de selamlarını iletti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, tüm kandil ve dini günlerde gelenek haline getirdikleri ikramların devam ettiğini belirterek, “Bin aydan daha hayırlı olan Mübarek Kadir gecesinde de camilerimize gelip ibadetlerini yapan cami cemaatimize ve vatandaşlarımıza her zaman olduğu gibi bu mübarek gecede de simit ikramında bulunduk. Bu mübarek gecenin birlik, beraberlik, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularımızın güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142