Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Şanlıurfalı iş adamı Maruf Güneş Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak Urfalı hemşireleri başta olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutladı. 

Yine birlikte kutlayamadık! Bazı ülkelerde bayram bugün başladı Yine birlikte kutlayamadık! Bazı ülkelerde bayram bugün başladı

Güneş mesajında şu ifadelere yer verdi; 

"İslam aleminin iki önemli bayramından birisi olan bir kurban bayramına daha erişmiş bulunmaktayız. Kurban bayramının en önemli hususlarından biri kuşkusuz paylaşmaktır. Paylaştıkça çoğaldığının farkında ve bilincindeyiz. Bu bayram ihtiyaç sahiplerine düşündüğümüz bir bayramdır. Bu yüzden veren elin alan elden üstün olduğunu düşünerek ihtiyaç sahiplerine el uzatıp yardımlarımızı esirgememeliyiz. Paylaştıkça mutluluğumuz daha da artacaktır. Bu bayramımız barışlara vesile olsun. Özellikle de Filistin'de sivillerin masum insanların bölümlerinin durduğu bir bayrama vesile olsun. Bu duygu düşüncelerle Urfalı hemşirelerin başta olmak üzere tüm İslam aleminin kurban bayramını kutluyorum."