Title of a News Article

Albayrak makam koltuğunu unuttu

Albayrak makam koltuğunu unuttu
banner206
banner279

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinin Belediye Başkanı Şeref Albayrak, ilçede vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Albayrak mesaisinin büyük bir bölümünü sahada geçiriyor. Bu nedenle Albayrak'ın makam koltuğunu unuttu dersek yeridir.

Halfeti’de Ramazan ayı dolu dolu geçti. Vatandaşlar belediyenin etkinliklerinde Ramazan ayının manevi atmosferini yaşadı.

Belediye Başkanı Şeref Albayrak Ramazan ayında da vatandaşlar bir araya gelmeyi sürdürdü. Sahadan ayrılmayan Albayrak, iftarlarda vatandaşların evlerine konuk oldu. İlçede talep ve sorunları ilk ağızdan dinleyen Albayrak, sorunların çözümü için belediyede ilgili birimlere talimat verdi.

Vatandaşlarla sıcak diyalog içerisinde olan Albayrak, ilçede esnaf ziyaretlerine de devam etti. Halfeti için gece gündüz çalıştıklarını bildiren Albayrak ‘Vatandaşlarımızla hemhal oluyoruz. Onların arasından ayrılmıyoruz. Belediyemizi ortak akılla yönetiyoruz. Sorunların hızlı çözümü için yoğun çaba sarf ediyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerine de anında yanıt veriyoruz. İlçemizin her alanda kalkınması ve gelişmesi için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın emrinde olmayı sürdüreceğiz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2022, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142