Title of a News Article

Halfeti'de çocuk şenliği düzenlendi

Halfeti'de çocuk şenliği düzenlendi
banner206
banner279

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde çocuklar ve gençler, Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ın çalışmalarıyla geleceğe umutla bakıyor.

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde çocuklara ve gençlere yatırımlar sürüyor. İlçede yapılan semt sahaları ve ücretsiz kurslarla gençler zamanlarını spor ve eğitimle geçirirken, çocuklar içinde etkinlikler düzenleniyor.

ÇOCUK ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ.

İlçede bu kapsamda çocuk şenliği düzenlendi. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ve Halfeti Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen şenlikte çocuklar çarşaf üzerine el baskısı, resim kağıtlarıyla guaj boya çalışması, çuval yarışı, kaşıkla pinpon topu yarışı, şarkı ve tiyatro gösterileriyle hem doyasıya eğlendi ve hem de kişisel becerilerini gösterdi.

Halfeti İlçe Stadyumunda gerçekleşen şenlikte bir konuşma yapan Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ‘Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimize ilçemizde ayrı bir önem veriyoruz’ dedi.

GENÇLERİMİZE VE ÇOCUKLARIMIZA DESTEK OLUYORUZ.

Gençlerin zamanlarını sporla geçirmeleri için ilçede semt sahası yaptıklarını da anlatan Albayrak ‘Çocuklarımız ve gençlerimiz için belediye olarak yaptığımız çalışmalar sürüyor. Belediyemiz bünyesinde açtığımız ücretsiz kurslarla gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara destek oluyoruz. Kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için onları spora yönlendiriyoruz. Çocuklarımız içinde ilçemizde etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Gençlerimiz ve çocuklarımız bizler için çok değerliler’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142