Title of a News Article

Halfeti'ye müjdelerle döndü!

Halfeti'ye müjdelerle döndü!
banner206
banner279

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Ankara’da önemli temaslarda bulundu ve müjdelerle ilçeye döndü.

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi, Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile birlikte değişim ve dönüşümünü sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta Ankara’da Halfeti için önemli temaslarda bulunan Belediye Başkanı Albayrak, ilçeye müjdelerle döndü.

Resim önizlemesi

HALFETİ DOĞALGAZA KAVUŞUYOR.

Ankara’da BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan’ı ziyaret eden Başkan Albayrak, Halfeti’ye önemli bir müjde verdi, ilçenin 2022 yılı doğalgaz programına alındığını duyurdu. Albayrak, Halfeti’nin 2022 yılı içerisinde Doğalgaz ile buluşacağını bildirdi.

Resim önizlemesi

MİLLET BAHÇESİ YIL SONUNDA İHALE EDİLECEK.

Albayrak öte yandan TOKİ Başkan Yardımcıları Ömer Faruk Karabayır ve Levent Sungur’u de ziyaret etti. Albayrak, Halfeti’yi yeşile bürüyecek ve 55 bin metrekare alanda yapılacak olan Millet Bahçesi projesinin yıl sonunda TOKİ tarafından ihale edileceğini açıkladı.

Resim önizlemesi

‘HALFETİLİ VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN’

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Şeref Albayrak ‘Halfeti’miz için Ankara’da önemli temaslarda bulunduk. İlçemiz 2022 yılında doğalgaza kavuşuyor. Vatandaşlarımız bundan böyle konforlu bir şekilde ısınmalarını sağlayacak. Çevreci bir yakıt olan doğalgaz ilçemizin hava kalitesine de önemli katkı sağlayacak. Havamız daha temiz olacak. Ayrıca doğalgaz turizm işletmesi sayısını da arttıracak, iç turizmi daha da hareketlendirecektir ’ dedi.

HALFETİ MİLLET BAHÇESİNE KAVUŞUYOR.

Albayrak Millet Bahçesi ile ilgili de bilgi verdi. 55 bin metrekare alana Millet Bahçesi yapılacağını belirten Albayrak ‘İlçemize parklar, spor sahaları ve sosyal alanlar kazandırıyoruz. Bu kapsamda ilçemize yapılacak olan Millet Bahçesi şehir hayatından öze dönüş noktasında önemli bir projedir. Vatandaşlarımız burada doğayla iç içe huzurlu vakit geçirecek. Millet Bahçemizde yürüyüş parkuru, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları birçok sosyal donatı alanı yer alacak. Her yaştan vatandaşımız burada çok keyifli vakit geçirecek İlçemize hayırlı olsun.’ Dedi.

Resim önizlemesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142