Title of a News Article

Halfeti’de spora büyük katkı!

Halfeti’de spora büyük katkı!
banner206
banner279

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ın Gençlik ve Spor Bakanlığı ile girişimleri sonucunda mahalleler semt sahalarıyla donatılıyor.

BİR MAHALLE DAHA FUTBOL SAHASINA KAVUŞTU

Halfeti’de Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile birlikte gençler sporla tanıştı. Başkan Albayrak’ın Ankara’da yaptığı görüşmeler sonucunda bir mahalleye daha Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası yapıldı. Yapılan saha ile sayı 15’e ulaştı.

''GENÇLİĞE YATIRIM, GELECEĞE YATIRIMDIR''

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Albayrak, gençliğe yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu söyledi. Yarınların teminatı olan gençler için futbol sahaları inşa etmeye devam ettiklerini belirten Albayrak ‘Ortayol mahallemizde FİFA standartlarında 22-45 ölçüsünde Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahamızın yapımı tamamlandı. Hayırlı olsun’ dedi.

''GENÇLERİMİZ ZAMANLARINI SPORLA GEÇİRİYORLAR''

Albayrak ‘Öğrencilerimizin, gençlerimizin okul saatleri dışında kalan zamanlarını boşa geçirmemesi, teknolojiye bağımlı kalmamaları için sportif faaliyetler yürütüyoruz. Belediye olarak gençlerimize bünyemizde ücretsiz kurslar veriyoruz. Bunların dışında mahallelerimize spor alanları ve futbol sahaları kazandırıyoruz’ ifadeleriyle sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 20:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142