Title of a News Article

Halfetili öğrenciler, belediye desteğiyle okula başladılar

Halfetili öğrenciler, belediye desteğiyle okula başladılar
banner206
banner279

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde öğrenciler, belediyenin destekleriyle yeni eğitim ve öğretim yılına mutlu başladı.

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ın eğitime destekleri sürüyor. 2022-2023 eğitim sezonunun başlangıcında ilçede eğitim gören öğrencilere çanta ve kırtasiye yardımı yapıldı.

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak konuyla ilgili yaptığı açıklama da ‘Öğrencilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz. Desteğimiz her zaman geleceğimizin teminatı öğrencilerimizle birlikte’ dedi.

Albayrak açıklamasında ‘Çocuklarımız eğitim ve öğretim hayatlarına başlarken bizlerde Kaymakamlığımız ve Belediyemiz olarak onların yanındayız, Okula yeni başlayan çocuklarımıza çanta ve kırtasiye yardımı yaparak onları yanlız bırakmıyoruz. 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize tüm velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Öte yandan bir süre önce de Halfeti Belediyesi’nin ‘Gençlerle Geleceğe Yürüyoruz’ projesi kapsamında Üniversiteye hazırlanan 100 öğrenciden 51’i de tıp, mühendislik, öğretmenlik başta olmak üzere çeşitli bölümleri kazanarak üniversite hayallerine kavuşmuştu.

Resim önizlemesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142