Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde yürütülen sathi kaplama asfalt çalışmalarında sona geliniyor. Büyüksenemağara bölgesinde tamamlanan yollar ile ulaşım kolaylaşırken, mahalle sakinleri Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti. 

Haliliye’de daha konforlu yolların hizmete sunulması amacıyla yapılan yatırımların ardından Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal ayrımı yapmadan çalışmalarını devam ettiriyor.

“Yeniliğin ve Değişimin Kalbi Haliliye” sloganıyla yürütülen çalışmalar kapsamında merkez mahallelerde sıcak asfalt, kilitli beton parke döşeme çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, deforme olan yollarda bakım ve onarım yapıyor. Yol açma çalışmalarıyla da ulaşım ağını genişleten ekipler, kırsal mahallelerdeki yolları ise stabilize ve sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla konforlu hale getiriyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın kırsal mahallelerin asfaltlanacağı yönündeki sözüyle çalışmalarını hummalı şekilde yürüten ekipler, tamamladıkları yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor. Bu kapsamda kısa süre önce Büyüksenemağara bölgesinde başlatılan ve ekiplerin özverili çalışmasıyla kısa süre içerisinde sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla tamamlanan yollar, mahalle sakinlerinden tam not aldı. İlk kez asfalt buluşturulan yollar ile konforun artığını kaydeden Büyüksenemağara sakinleri, “Ulaşım noktasında hiçbir sıkıntımız kalmadı. Halı sahamız var, taziye evimiz var, yollar yapılmış. Haliliye Belediyesi ekibine, Başkanı Mehmet Canpolat’a çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Mehmet Canpolat ile her taraf canlanıyor, her taraf hizmet görüyor” ifadelerini kıllandı. 

 

Mahalle sakini Hasan İldaş ise, “Büyüksenemağara bizim yollarımız yapıldı. Haliliye Belediyesine, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ederiz. Hiçbir sıkıntımız yok. Şu ana kadar böyle bir hizmet görememiştik. Allah razı olsun. Belediyenin her personeline teşekkür ederiz” sözlerine yer verdi.

Başkan Kuş’tan Bayram Öncesi Ziyaret Başkan Kuş’tan Bayram Öncesi Ziyaret

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaların ise periyodik olarak ilçe genelinde devam ettiği kaydedildi.