Title of a News Article

Gülüm, yeni atanan Başhekime gitti

Gülüm, yeni atanan Başhekime gitti
banner206

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, hizmet başkanları ile birlikte Hilvan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hilvan Devlet Hastanesi, Hilvan 1 no’lu Aile sağlığı merkezi, Hilvan 6 no’lu Aile sağlığı merkezini ziyaret ederek Eski Devlet hastanesi binasında ise incelemelerde bulundu.

Müdür Gülüm, Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Dr. Mehmet Fatih Şiltak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Resim önizlemesi

Hilvan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ramazan Ölmez ve Hilvan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Fatih Şiltak yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek görüş alışverişinde bulundular.

Hilvan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hilvan Devlet Hastanesi, Hilvan 1 no’lu Aile sağlığı merkezi, Hilvan 6 no’lu Aile sağlığı merkezine gelen hasta ve hasta yakınları sohbet edip dilek ve temennilerini dinleyerek hastalara geçmiş olsun dileklerini sundu.

Müdür Gülüm, Hilvan İlçe genelinde kanser taramalarında gösterdikleri üstün gayret ve başarıdan dolayı, Hilvan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Recai Ölmez Ebe Cahide Balcı ve Ebe Eylem Solcatuta ya plaket takdim ederek teşekkür etti. İl sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm Sağlık personellerimiz ile sohbet ederek, dilek ve sorunlarını dinledi. Aşılama süreci ve Pandemide gösterilen özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarımıza teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195