Ankara'nın Çankaya ilçesinde, bir kişi bankamatik kartı talebinin reddedilmesi üzerine bankaya pompalı tüfekle ateş açtı. Bir banka personeli başından yaralanırken, şüpheli polislere teslim oldu.

Çankaya ilçesinde saat 18.00 civarında bir şahıs, GMK Bulvarı üzerinde bulunan bir banka şubesine geldi. İddiaya göre, hesabında para olmayan şahıs bankamatik kartı almak istedi ve bankanın işlemi reddetmesi üzerine 06 BKU 401 plakalı BMW marka aracı ile geri gelerek bankaya pompalı silahla ateş etti.Ankara'da bankaya silahlı saldırı: 1 görevli başından yaralandı

BANKA GÖREVLİSİ BAŞINDAN YARALANDIŞüphelinin ateş etmesi sonucu banka görevlisi Hüseyin Mert K.'nin başına saçma isabet etti. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.Ankara'da bankaya silahlı saldırı: 1 görevli başından yaralandı.

ŞÜPHELİ TESLİM OLDU

Yaralanan banka görevlisi olay yerinde ilk müdahalesinin ardından Güven Hastanesine kaldırıldı. Şüpheli aracında polislere teslim olurken olayla ilgili inceleme başlatıldı.