Kaymakam Özmen'den Başkan Yavuz'a Veda Ziyareti

İstanbul Vali yardımcısı olarak atanan Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin, veda ziyaretleri kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz'u ziyaret etti.

Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin, veda ziyaretleri kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz'u ziyaret etti.

Kaymakam Serap Özmen Çetin'ni, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz ve dernek üyeleri karşıladılar.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şubesini  ziyaret eden Kaymakam Serap Özmen Çetin, üç yıldır büyük bir onurla yürütmekte olduğum Haliliye Kaymakamlığı görevimden hafta sonu ayrılacağım. Görev yaptığım süre içerisinde hep beraber olduk, birlikte çok güzel işler yaptık. Şanlıurfa’da üç yıl Kaymakamlık yapmak, şahsım ve ailem için büyük bir mutluluk vesilesi olmuştur.
I M G 8470-1

Şanlıurfa’da görev yaparken, sadece mesleki sorumluluk anlayışıyla değil, aynı zamanda milli bir görev ve kutsal bir nöbet anlayışıyla hizmet etmeye çalıştım. Görev yaptığım süre içerisinde; adil, dürüst, katılımcı, halka yakın, duyarlı, pratik ve dinamik bir yönetici olmaya gayret ettim.


“ŞEHİTLERİMİZE SAYGIMIZ SONSUZDUR”

Bağımsızlığımız ve hürriyetimiz için tereddüt dahi etmeden canını veren şehitlerimiz ve gazilerimiz, milletimizin her daim hafızasında ve yüreğindeki yerini korumaktadır. Bağımsızlık, milletimiz için her zaman her şeyin üzerindedir. Kurtuluş mücadelemizden bugüne bağımsızlığı, hürriyeti, vatan toprağı ve bayrağı için şehit olmayı göze alan bir millet olarak şehitlerimize olan saygımız da sonsuzdur. Tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Şanlıurfa’dan sizlerle olan güzel hatıralarla ayrılmayı Allah bize nasip etti, hepiniz hakkınızı helal edin. üç yıllık süre zarfında burada bir aile olduk, yeni görev yerimde bir kardeşiniz,  olduğunu ve kapımızın sizlere 7/24 açık olduğunu unutmayın” diyerek tüm şehit yakınları ve gazilerden helallik istedi.

Veda ziyaretinde duygulu anlar yaşandı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz, Derneğimizin faaliyetlerinde her zaman yanımızda olan, Şehit ve Gazi Ailelerini kendi Ailesi gibi gören, bizlere maddi ve manevi her türlü desteği sağlayan Kaymakamımız Serap Özmen Çetin, Biz Şehit ve Gazi Ailelerimizin her zaman kalbinde olacaktır.
 

Özmen Veda Turuna Çıktı Özmen Veda Turuna Çıktı

Tüm Şehit ve Gazi Aileleri adına bizlere göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür ederken, yeni görevinizde başarılar diliyorum dedi. Günün anısına Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Kaymakam Serap Özmen Çetin'e plaket takdim etti