Gaziantep'te bir çöp konteynerinde çuval içerisinde boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış kadın cesedi bulundu. Konteynere çöp atan vatandaşların ihbarı sonrası olay yerine gelen polis ekipleri bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek kadının kimliğini belirlemeye çalışıyor.

Gaziantep'de, çöp konteynerinde çuval içerisinde boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürülmüş kadın cesedi bulundu.

ÇUVAL İÇERİSİNDE CESET BULUNDU

Olay, gece saatlerinde Karşıyaka Mahallesi'nde meydana geldi. Mahallede bulunan konteynere çöp atan vatandaşlar çuval içerisinde ceset görünce durumu 112 Acil Çağrı Merkezi ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yapılan incelemede, konteynere atılmış çuval içerisinde 25 yaşlarındaki bir kadına ait cesede ulaşıldı.

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI

Cansız Bedenine Ulaşıldı Cansız Bedenine Ulaşıldı

Boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklandığı belirlenen ceset, olay yerindeki inceleme sonrası otopsi için morga kaldırıldı. Kadının kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlatan polis ekipleri, bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını izledikten sonra çöp konteynerine 30 metre uzaklıktaki bir evde de inceleme başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.