Title of a News Article

Baş müdür Ulucan Anneler Günü'nü kutladı

Baş müdür Ulucan Anneler Günü'nü kutladı
banner206

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Anneler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ulucan, mesajında şu ifadelere yer verdi

"Sevgi ve şefkatin sembolü, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinin ilk ve en önemli eğitici ve öğreticisi, aile ve toplum hayatının temel direği; Peygamber Efendimizin "Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır" hadis-i şerifiyle payelendirdiği, varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde bir kılavuz görevi gören annelerimiz hakkınız hiçbir zaman ödenmez.

Bütün hayatını evlatlarına adanmışlıkla geçen annelerimizin her zaman yanında olmak, yüzlerini güldürmek, gurur duyacakları evlatlar olmak, hiç şüphe yoktur ki, onlara verilebilecek en kıymetli armağandır. Öpmeye kıyamadığınız, koruyup kollayıp büyüterek bu vatana hizmet etmesi için yetiştiriğiniz evlatlarınız ile Türk Polis Teşkilatını size minnettardır. 

Hiçbir zaman unutmamalıyız ki! yüklendiğimiz sorumlulukları, görevlerimizi ifa ederken, en önemli güç kaynaklarımızdan birisi, annelerimizin hayır dualarıdır. Onlara layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek de evlat olarak bizlerin en büyük vazifesidir.

Bu duygularla, nice emeklerle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren annelerimizin acılarını bir kez daha yürekten paylaşarak, başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere yaşamış olduğumuzdeprem ve sel afetinde evlatlarını kaybeden annelerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor, başımızın tacı annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet, yaşayan tüm annelerimize ise sağlıklı uzun ömürler diliyor, anneler gününü kutluyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142