Title of a News Article

Mevzu bu kez çiğköfte...

Mevzu bu kez çiğköfte...
banner206
banner279

Urfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses adeta küplere bindi. Oğlu Ahmet Tatlıses ile uzun zamandır konuşmayan İbo, çiğ köfte yüzünden oğlunu savcılığa verecek.

Oğlu Ahmet Tatlıses'in ismini anmayarak 'O Kişilerle' diyerek sert açıklamada bulunan İbrahim Tatlıses, 'Gölgem altında satış yapıyorlar, savcılığı suç duyurusunda şirketimiz bulunacaktır. Sizlerde bilin istedim. Başka çiğköfte yedirebilirler' dedi.

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun süre tedavi gören ve kısmi felçlik yaşayan sanatçı İbrahim Tatlıses, yıllar sonra sahnelere döndü. Tv programı ile yeniden şarkı türkü söylemeye başlayan İbrahim Tatlıses, son zamanlarda yaşadığı ailevi problemlerden dolayı stres dolu günler geçiriyor. 

En büyük oğlu Ahmet ile araları bozulan İbrahim Tatlıses, araları o kadar açılmış olmalı ki, durum savcılığa kadar gidecek. 

Tatil beldesi Bodrum'da Tatlıses Lahmacun Çiğ köfte satışı hizmeti veren Ahmet Tatlıses babasıyla bir kez daha karşı karşıya geliyor.

'Biz o kişilerle ilişkimizi bitirmişiz halen gölgem altında satış yapıyorlar' diyerek oğlu  Ahmet'e göndermede bulunan Tatlıses paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

"Bodrumda bizim çiğ köftemiz satılmıyor siz değerli sevenlerime duyurumdur biz o kişilerle ilişkimizi bitirmişiz halen Gölgem altında satış yapıyorlar çok yakında savcılığa suç duyurusunda şirketimiz bulunacaktır sizlerde BİLİN istedim.!! Başka çiğ köfteyedirebilirler"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142