Title of a News Article

Urfa'da yardımları kara parayla mı yaptı?

Urfa'da yardımları kara parayla mı yaptı?
banner206
banner279

Son günlerde ülke gündemini fazlasıyla meşgul eden konulardan birisi olan kara para aklama suçlarıyla yargılanan Dilan Polat ve eşi Engin Polat ile ilgili soruşturmalar sürüyor. 5 yıl gibi kısa bir sürede gece kondudan villaya yerleşen ve haklarında dudak uçuklatan rakamlarla kara para aklama yaptıkları iddiaları, akıllara birde Şanlıurfa'da bir süre önce tedavi gören hastalara yapılan yardımları getirdi. Dilan Polat geçtiğimiz bir süre önce davul zurnayla Şanlıurfa'da karşılanmış ve özel hastanede yanık tedavisi gören hastaların masraflarını karşılamıştı. Yaptığı bu yardımların da kara parayla mı yaptı sorusunu akıllara getirdi.

Hemen hemen neredeyse tüm Türkiye'de güzellik merkezi şubesi bulunan Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın başı büyük dertte.

Ultra lüks yaşam ve otomobillerle sosyal medyada sürekli gündem olan Polat ailesi MASAK'ın ağına takıldı. 

Derin bir soruşturma başlatılan Polat çifti bugün yargı önüne çıktı. 

ŞANLIURFA'DA TEDAVİ GÖREN HASTALARA YARDIM ETTİ

Dilan Polat, geçtiğimiz bir süre önce Şanlıurfa'ya gelmişti. Havaalanında davul zurna ile karşılanan Dilan Polat, yanık tedavisi gören hastaları ziyaret ederek tedavi masraflarını karşılamıştı.

Kara para aklama suçundan yargılanan Polat'ın tedavi gören hastaların da parasını kara parayla mı karşıladı?

Akıllara gelen bu gibi soruların yanı sıra Dilan Polat yine Şanlıurfa'da aynı gün akşam saatlerinde sıra gecesinde eğlenmış ve tomarla para saçmıştı.

URFASTAR

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2023, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142