Title of a News Article

Urfa'nın saklı cenneti Halfeti çekilen film tamamlandı

Urfa'nın saklı cenneti Halfeti çekilen film tamamlandı
banner206
banner279

Yapımcı Oktay Türkan'ın üstlendiği, yönetmenlik ve senaristliğini Fatih Yıldırım'ın yaptığı 'Hükümet Bey' filminin çekimleri Şanlıurfa'nın saklı cenneti olan Halfeti ilçesinde tamamlandı.

Erkan Bektaş, Arzu Yanardağ, Ayhan Taş ve Metin Keçeci'nin başrollerini paylaştığı filmde, yönetmenin eğlenceli serüveni anlatılıyor.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Erkan Bektaş, Arzu Yanardağ, Ayhan Taş ve Metin Keçeci'nin başrolleri paylaştığı filmin çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde yapıldı.

Çekimlerin tamamlanmasının ardından film ekibi Şanlıurfa yöresine ait eğlence düzenledi, sıra gecesi yaparak filmin bitişini kutladı.

Film içinde film çekildiBir yönetmenin, uzun süredir hayalini kurduğu "Cin Başka Peri Başka" adlı korku filmini çekmek için çıktığı eğlenceli serüveni konu eden filmde, yönetmen ve reji ekibinin köy yerinde yaşadığı eğlenceli olaylar anlatılıyor.

Filmde Cüneyt Özen, Tuğçe Kartal, Oğuz Yağcı, Zekeriya Karakuş, Cem Sultan Karabulut, İzzet Çivril, Ferda Gülsüm Kaynar, Hülya Aydın, Nilgün Atılgan, Hande Gürak Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Yavuz Çetin, Ferdi Akarnur ve Bülent Ergün de rol aldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2023, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142