Böyle anne olmaz olsun! İnternette "Ceset nasıl kesilir?" araması yaptı! 9 yaşındaki öz kızını canice öldürdü.

Her bir detayı kan donduran cinayet Brezilya'da yaşandı. Cani kadın önce internette "Ceset nasıl kesilir?" araması yaptı, daha sonra ise 9 yaşındaki kızını dişlerini fırçalarken öldürdü.

30 yaşındaki 3 çocuk annesi Ruth Floriano isimli kadın korkunç bir cinayet işledi. Sarhoş olmadan önce bir cesedi nasıl parçalayacağını araştırdı ve daha sonra kızını öldürdü. 

Polise verdiği ifadesinde olay gecesinde alkol ile yasaklı madde aldığını ve uyumak için odasına gittiğini ifade eden Floriano uyandığında ise kızının cansız bedeniyle karşılaştığını söyledi. Ancak mahkemede kızını dişlerini fırçalarken öldürdüğünü itiraf eden anne kalıntıları buzdolabına koyduğunu ve bir kısmıyla da yemek pişirdiğini söyledi. Cansız bedene ait parçalarıan tam 3 hafta boyunca buzdolabında kaldığı belirtildi.

30 yaşındaki Ruth Floriano, erkek arkadaşının annesinin taşındığı evde korkunç keşfi yapmasının ardından Cumartesi günü güneydoğudaki São Paulo kentinde tutuklandı.

Belediye başkanı trafik kazasında hayatını kaybetti Belediye başkanı trafik kazasında hayatını kaybetti

Kızını kendi çocuğuymuş gibi seven eski erkek arkadaşıyla ilişkisinin bitmesini kabul etmediği için öldürdüğünü açıkladı. Tv100