Çiftçi:"Belediyelerle ortak çalışıyoruz"

.

Çiftçi:"Belediyelerle ortak çalışıyoruz"
banner206
 Karaköprü Belediyesi'ni ziyaret ederek istişare toplantısı düzenleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi, "Büyükşehir Belediyesi olarak ilçe Belediyemizle birlikte koordineli bir şekilde çalışıyoruz" dedi
Büyükşehir Belediyesi ve ilçe Belediyeleri arsındaki koordinasyonunu güçlendirmek için ilçe ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü  Meclis Üyeleri ve Belediye amirleriyle bir araya geldi. 

Büyükşehir Belediyesi ve Karaköprü Belediyesinin koordinasyonlu bir şekilde çalıştığının altını çizen Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak 2016'da ilçeye yapılacak olan yatırımları anlattı.

 “Karaköprü yeni Şanlıurfa’dır, Şanlıurfa’nın yeni yüzü Karaköprü’dür" diyen Başkan Nihat Çiftçi, " Yapılaşmanın yoğun olduğu Karaköprü  ilçemizde Büyükşehir Belediyesi olarak ilçe Belediyemizle birlikte koordineli bir şekilde çalışıyoruz.  Alt, üst, yeşillendirme ve yeni yollar açma çalışmalarını kapsamında planlı bir şekilde çalışıyoruz. Allah’ın izniyle Karaköprü ilçemizin güzelleşmesiyle birlikte Şanlıurfa’mız genel anlamda değer kazanacak. Özverili çalışmalarından dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve tüm Meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi. 

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Metin Baydilli ise "Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 2016 yılında tüm ilçelerle birlikte yapacağı programlar ve hizmetlerle ilgili görüşme sağlamak üzere Karaköprü Belediyesi’ni de ziyarette bulundu. Bu hizmetler noktasında bizleri bilgilendirerek, 2016’da Karaköprü ilçemizin en iyi şekilde bu hizmetlerden faydalanmasını sağlayacaktır. Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 2016 yılında yapılacak olan hizmetlerle Karaköprü’müz hakettiği yere gelecektir" dedi.

Ziyaretleri kapsamında AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığını da giden Başkan Nihat Çiftçi, burada ilçe Başkanı Ahmet Aksoy ve teşkilat üyeleriyle sohbet etti. 

Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını ve yapacağı projeleri bir bir anlatan Başkan Nihat Çiftçi’ye ziyaretlerinden dolayı AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142