Title of a News Article

Urfa'da Zırhlı tugayda tören...

Urfa'da Zırhlı tugayda tören...
banner206

Bir dizi programlara katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Fedai Ünsal, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’ı makamında ziyaret etti.

Valilik binası önünde Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak tarafından karşılanan 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Fedai Ünsal, şeref defterini imzaladıktan Valilik Makamını ziyaret etti. 7. Kolordu Komutanı Ünsal, daha sonra Vali Şıldak ile birlikte devir teslim töreni için 20. Zırhlı Tugay Komutanlığına geçti.

20. Zırhlı Tugay Komutanlığında Devir Teslim Töreni

20. Zırhlı Tugay Komutanlığında görev devir teslimi Tugay’ın tören alanında yapılan sancak ve komuta devir teslim töreniyle gerçekleştirildi. Törene Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’ın yanı sıra, 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Fedai Ünsal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ve askerî komuta kademesi katıldı.

Törende Tuğgeneral Mustafa Er sancağı ve görevini 20. Zırhlı Tugay Komutanlığına atanan Tuğgeneral Mustafa Büyükköroğlu’na teslim etti. Program, askerî geçit töreni ve davetliler onuruna verilen resepsiyonla sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142