Title of a News Article

Vali Şıldak, OSB Müteşebbis Heyeti ile bir araya geldi

Vali Şıldak, OSB Müteşebbis Heyeti ile bir araya geldi
banner206
banner279

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müteşebbis heyeti toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Hasan Şıldak başkanlığında polis evinde yapılan toplantıda gündem maddeleri değerlendirildi.

Toplantıda Şanlıurfa Valiliği himayelerinde Büyükşehir Belediyesine bağlı ŞUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan OSB’ye su götürme projesinin ilerleme durumu değerlendirildi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından OSB’ye 450 hektar genişlemenin kesinleşmesi ile birlikte parselasyon ve alt yapı çalışmalarına hız verilmesi ve tahsislere başlama sürecinin hızlandırılması hususu gündem maddeleri arasında görüşülürken toplantıda ayrıca OSB ile ilgili diğer iş ve işlemlerle birlikte sanayicilerin talepleri görüşülerek karara bağlandı.

Organize Sanayi Bölgesinin 450 hektar genişleyecek olmasının memnuniyet verici olduğunun altını çizen Vali Şıldak, yatırımı ve yatırımcıyı sadece OSB yönetimi olarak değil şehrin tüm dinamikleriyle birlikte destekleyeceklerini ifade etti.

Toplantıya Vali Hasan Şıldak’ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Yeliz Mercan, Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin, Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili Muhiyettin Kelekçi, OSB Bölge Müdürü Osman Oktay ile Müteşebbis Heyeti Kurul Üyeleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142