Seçim öncesi Canpolat'la özel röportaj

Seçim öncesi Canpolat'la özel röportaj
banner206

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat’ Haliliye ilçe halkına efendi değil, hizmetkar olmaya geliyoruz’dedi .

31 Mart 2019 yerel seçimlerine 1 hafta kaldı. Şanlıurfa merkez Haliliye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat ile seçim sürecini konuştuk. Esnaf gezisinde olan Canpolat , seçim bürosunda urfastar.com’a özel açıklamalarda bulundu. Başta kendisi olmak üzere Teşkilatlar, Meclis üyeleri ile sevgi yürüyüşü adı altında tüm mahallerde çalmadık kapı bırakmadıklarını vurgulayan Canpolat’ Vatandaşların AK Partiye olan güvenleri tam, çözerse AK Parti çözer diyorlar’dedi.

SAHNEDE DEĞİL SADAHA OLACAĞIZ

Vatandaşların, Kendilerini sahnede değil, sahada olmalarını arzuladığını ifade eden Canpolat, bu talebe karşılık olarak proje gerçekleştireceklerini ifade ederek  şunları kaydetti ‘ sahada ve sokakta olacağız, Millet evi projemizi açıkladık. Tüm mahallelerimizde çok amaçlı Millet evi hayata geçireceğiz. Belediyeyi mahallelilerin ayağına getireceğiz,’dedi.

Vatandaşların, kendisine ve Partisine nasıl bakıyor sorusuna cevap veren Ak Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, doğma büyüme Haliliyeli olduğunu, partinin kurulduğu günden beri görev aldığını ve iki dönem Haliliye ilçe başkanlığı görevinde bulunduğunu ifade ederek şunları kaydetti’ Bu memleketin bağrında çıkmış biriyim, Vatandaşlarımız bizi biliyor, tanıyorlar, inanıyorlar, Biz halkımıza efendi değil, hizmetkar olmaya geliyoruz, Partimizin de Genel Başkanımızın da Şiarı budur. Halka hizmet Hakka hizmettir, bu düsturla hareket ediyoruz. Bu Düsturla hareket ettik, bundan sonra da bu şekilde devam edeceğiz. Projelerimizi halkımızın talepleri ve teknik ekibimizle birlikte hazırladık. Saha taraması yaptık, Gençler, kadınları, yaşlı amcalardan ne istediklerini sorduk, her alanda üretim ve istihdamı ön plana çıktık, uluslar arası etkinlikler olacak, seyir terasını mekanını oluşturacağız, belediye Hizmet binasının hayata geçireceğiz, çok mutlu bir şekilde kapıdan çıkan modern bir belediye binası yapacağız, daha yeşil bir Haliliye kimlikli, temiz Haliliye ter temiz bir Haliliye olacak.  İkinci bahar evlerinde yaşlılarımızı misafir edeceğiz. Taziye evleri ile ilgili olarak, bir taziye evi kompleksi kuracağız. Otoparkı, ücretsiz birden fazla taziye evlerini yapacağız.  Projelerimizin sürdürüle birliği, mali kriterleri , yerlerinin tahsisleri, tamamı teknik ekip tarafından oturtulmuş projelerdir. Biz çok sayıda projelerle çıkmadık. Çıktığımız her projenin altında imzamız var ve ahdimiz var’dedi.

VATANDAŞLARIN GÜVENİ TAM

Seçime sayılı günler kaldığına dikkat çeken Canpolat, açıklamasının son bölümünde ise seçmene seslenerek , AK Partiye güvenmelerini isteyerek şunları kaydetti’  Bizler bu memleketin bağrında çıkmış insanlarız, AK Partimizin işi hizmet gücüde Millettir, 31 Martta kadar  sizlere emanetiz. Bizim çizgimiz net, partimiz AK Parti, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Partimiz Millet Partisi, Cumhurbaşkanımızı Millet seçti , O nedenle vizyonumuz ve misyonumuz da net. 31 Mart akşamına kadar, Cumhurbaşkanımızın arkasında durmalarını, yanımızda durmalarını arzuluyoruz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 22:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142