Urfa'da sanayi esnafı aşılandı

Urfa'da sanayi esnafı aşılandı
banner206

Şanlıurfa’da, koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında başlatılan aşı çalışmaları devam ediyor.

Kent merkezi ve ilçelerdeki hastaneler dışında AVM, Evren Sanayi Sitesi, Balıklıgöl platosu ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplama merkezindeki mobil Aşı ekipleri aşılama çalışmalarına devam ediyor. Hastanelerde sabit ve mobil aşı ünitelerine başvuran vatandaşlar, anında aşılarını olabiliyorlar.

Aşılama kapsamında Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü mobil aşı ekipleri İlimiz Evren Sanayi sitesinde bulunan sanayi esnafının yerinde Aşı uygulamasını yapıyor. Sanayi Esnafının İşlerinden ayrılmadan çalıştıkları yerlerde eksik aşıları ve hatırlatma dozu aşılarını Ambulans ile anons edilerek Aşı olmaya davet ediliyor ve aşıları yapılıyor.

Aşılama ekiplerinin başında bulunan Dr. Fatih Melih Demir yaptığı açıklamada;

 "Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü adına aşı noktalarımız haricinde bugün gezici ekiplerimiz vasıtasıyla “evren sanayi” sitesinde hatırlatma dozlarını, eksik dozları olan vatandaşlarımızı aşıya davet ettik. Anons yaparak ilerleyerek aşılama çalışmalarını gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza Salgın ve yasaklardan kurtulmamız için Aşı olmalarını önerdik. Tüm halkımızı Aşı olmaya davet ediyoruz dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142