Beyazgül suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı

Beyazgül suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı
banner206
banner279

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, iftira atan kişi hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Açıksu Caddesi'nde yürüttüğü çalışmalar neticesinde işgal edilen birçok bölgeyi kurtardı. yeşil alan üzerine kurulan kahvehanelerin ölçülen bedelleri verilerek kamulaştırıldı ve yol ağı fazlasıyla genişletildi.

Bölgede bulunan bir başka kahvehane sahibinin ise hak ettiği bedelden fazlasını talep etmesi ve iftira atarak, konuyu başka yönlere çekmesine müsade edilmeyeceği Şanlıurfa BŞB tarafından yapılan yazılı açıklamada vurgulandı. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'de, sosyal medya hesabından konuyu yazılı bir paylaşımla yaparak suç duyurusunda bulunduklarını dile getirdi,

Şanlıurfa BŞB tarafından yapılan yazılı açıklamada ise şunlar denildi;

"Açıksu Caddesinde, yeşil alan üzerinde işgalleri önledik, yeşil alan üzerinde işgal edilmiş kahvehanelerin hakkını ödeyerek kamulaştırdık, yol açtık. Şimdi bir kahvehane sahibinin hakkından daha fazlasını talep etmesi ve buna iftira atarak ulaşmak istemesine müsaade edilmeyecektir. Millettin hakkını ve malını korumaya ve bu millete hizmet etmeye atılan çamurlar iftiralar engel olamayacak, yasa önünde hesaplaşacağız. Bugüne kadar ufak bir menfaati için bana ve yakınlarıma iftira atanlar bunu bilsin ki beni yıldıramayacaklar, bu millete boyun eğdiremeyecekler. Yine bunu da bilsinler ki İstanbul’da boğazda balık yiyip, Ankara’da siyaset yapan şahsı da arkalarına almak isteseler de boş, bu millet gerçekleri biliyor, bu millet boyun eğmeyecek, topunuz gelin, fakir için, yetim için kimsesizler için çalışacağız. Bu sahipsiz kişilerin hakkını korumaya devam edeceğiz. İftira atan kişi hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır. Kamuoyuna duyurulur."

URFASTAR

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142