Title of a News Article

Urfa BŞB araçlarını Adıyaman'a sevk etti

Urfa BŞB araçlarını Adıyaman'a sevk etti
banner206
banner279

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Adıyaman'da sürdürülen enkaz kaldırma çalışmalarına destek olmak için bölgeye çok sayıda iş makinası gönderdi.

Depremin yaşandığı ilk günden bu yana Adıyaman'da sürdürülen arama ve kurtarma çalışmalarına lojistik destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bölgeye çok sayıda iş makinası sevk etti.

Arama kurtarma çalışmalarının ardından enkaz kaldırma çalışmalarına katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ile Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı ekipler, bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

Lojistik desteğin her gün devam ettiği Adıyaman'da çalışmalara katılan ekipler belirlenen alanlardaki enkaz yığınlarını kaldırmayı sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün talimatları doğrultusunda Adıyaman'a lojistik desteğin yanı sıra bölgeye yaşam malzemesi gönderiliyor.

Depremde yaraların sarılması için el birliği ile bölgede sürdürülen çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bölgeye lojistik ve yaşam malzeme desteğinin devam edeceğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142