Title of a News Article

Urfa'da bazı güzergahlar değişti

Urfa'da bazı güzergahlar değişti
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, 6 Şubat depreminde Atatürk Bulvarı üzerinde ağır hasar alan binaların yıkım çalışmaları için bazı yollar trafiğe kapatılmıştır. Trafiğe kapatılan bu yollar nedeniyle bazı toplu taşıma güzergâhlarımızda zorunlu geçici güzergâh değişikliğine gidilmiştir.

Ulaşım Daire Başkanlığından yapılan açıklamada güzergah değişikliğine gidilen hat ve kapalı olan yollar şöyle:

1. Karaköprü bölgesinden gelen ve T2 Emirgan aktarma merkezine giren araçlarımızın güzergahlarında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Ancak T1 Maliye aktarma merkezi giren araçlarımız Mardin yolu Uçaksavar kavşağı Cumhuriyet caddesinden T1 Maliye aktarma merkezine girecek çıkış ise 18 Mart caddesinden olacaktır.

2. Sırrın bölgesinden gelen T3 Bamyasuyu ve T1 Maliye aktarma merkezine giren araçlarımız Uçaksavar kavşağından Cumhuriyet caddesinden aktarma merkezlerine girecek çıkış ise 18 Mart caddesinden olacaktır.

3. Eyyübiye bölgesinden gelen T1 Maliye aktarma merkezine giren araçlarımız, eski hal kavşağından U dönüşü yapıyor.

4. Gaziantep istikametinden gelen araçlarımızın bir kısmı çamlık caddesinden topçu meydanından U dönüşü yapıyor. Diğer kısmı ise Mardin yolu Uçaksavar kavşağı Cumhuriyet caddesinden T1 Maliye aktarma merkezine girecektir.

Hatlarımızın güncel güzergahları Urfa ulaşım mobil uygulaması ve www.urfakart.com sitesinden yüklenmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195