Title of a News Article

Urfa'daki kitap fuarına 300 bini aşkın kişi katıldı

Urfa'daki kitap fuarına 300 bini aşkın kişi katıldı
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin organizasyonuyla birçok yayın evi ve yazarın katıldığı 6. Ulusal Kitap Fuarını 310 bin kişi ziyaret etti. Bölgenin en büyük fuarı olma özelliğine sahip Kitap fuarında gençler kitapla buluşup yazarlarla sohbet etme imkanı buldu.

Kültür ve Sanat faaliyetleri kapsamında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Şanlıurfa Ulusal Kitap Fuarı sona erdi. 18-26 Kasım tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar Merkezinde düzenlenen Kitap Fuarını 310 bin kişi ziyaret etti.

Rekor katılımla düzenlenen çok sayıda yayın evi ve birçok yazarın katıldığı fuarda yazarlar, gençlerle buluşup kitaplarını imzaladı. Söyleşi ve panellerin gerçekleştiği kitap fuarına bu yıl rekor katılım sağlandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kitap fuarının son gününde gençleri yalnız bırakmadı. Kitap fuarına giden Başkan Beyazgül, gençlerle bir araya gelip sohbet etti. Kitap Fuarına katılan gençlere Büyükşehir Belediyesi tarafından 100 liralık kitap çeki dağıtıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, rekor katılımın sağlandığı Kitap Fuarına katılan, yazar, şair, yayın evleri ve okuyuculara teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142