Çakmak, Siverek'te gazetecilerle bir araya geldi

Çakmak, Siverek'te gazetecilerle bir araya geldi
banner206
banner279

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Üçgen Park Sosyal Tesislerinde yerel ve ulusal basının temsilcileriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti.

Devam eden projeler ve çalışmalar hakkında gazetecilere bilgi veren Başkan Ayşe Çakmak, 2022 yılının Siverek için atılım yılı olacağını söyledi.

Kente kazandırılan projelerin kentin çehresini değiştireceğini aktaran Çakmak, tek gaye ve çabalarının Siverek’i kalkındırmak olduğunu ifade etti.

Gazetecilik mesleğinin demokrasinin vazgeçilmez unsuru olarak gördüğünü dile getiren Çakmak, “İlkeli, tarafsız ve dürüst olarak mesleğini icra eden tüm gazetecilerin gününü kutluyorum. Onurlu ve dik durarak eleştiriyi hakaret boyutuna taşımayarak sevgi ya da ilgiyi farklı boyutlara taşımayan gazeteciler, görevlerini başarıyla ifa edenlerdir. Bu noktada Siverek’imizin çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Kentimizde görev yapan gazeteciler, mesleklerini bir silah olarak değil, sorunların çözüme kavuşması amacıyla kullanıyor. Mesleğini bu minvalde ifa eden tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.” dedi.

Resim önizlemesi

Karşılıklı fikir alışverişi ve sohbet ile devam eden program, Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ın gazetecilere hediye vermesi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Programa Urfanatik Siverek Temsilcisi Şükrü Dolaş, Anadolu Ajansı Siverek Muhabiri Cuma Sarı, İhlas Haber Ajansı Mevlüt Bayraktar, Demirören Haber Ajansı Muhabiri Mehmet Sezgin, Sabah Gazetesi Muhabiri Lütfü Yalgı, Siverek Haber temsilcisi Abdullah Hakan Lale, Siverek Son Haber temsilcisi Yusuf Eyyüp Sarı, Hedef Gazetesi temsilcisi Fevzi Donan ile Siverek Gençlik temsilcisi Hüseyin Şeker katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142