AK Parti teşkilatı Urfa'da tam kadro sahaya indi

AK Parti teşkilatı Urfa'da tam kadro sahaya indi
banner206
banner279

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve Yönetim kurulu Üyeleri Eyyübiye İlçesinde Süleyman Şah Gençlik Merkezinin temel atma törenine katıldı akabinde de Eyyüp Peygamber caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Kırıkçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Eyyübiye Koordinatörü Metin Çadırcı ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Gençlik Merkezi temel atma töreninin ardından Eyyüp Peygamber Caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı Esnaf ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, ”Bugün Eyyübiye Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kuş Bey’in bir Temel Atma Töreni vardı Süleyman Şah Gençlik Merkezi burada Temel Atma Törenimizi gerçekleştirdik. Yaklaşık 4,5 Milyonluk bir yatırım, güçlü bir yatırım özellikle gençlerimiz noktasında önemli bir yatırım kendisini de bu anlamda tebrik ediyoruz. Temel atma töreninin ardından Eyyüp Peygamber Caddesini esnafımızı, vatandaşlarımızı ziyaret edelim, esnafımızla hasbihal edelim onlarla kucaklaşalım, varsa sıkıntılarını dinleyelim istedik. Bu bağlamda hem Eyyübiye Belediye Başkanımıza Hem İlçe Başkanımıza ve diğer ekip arkadaşlarımıza eşlik etmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti olarak sahada olmaya devam edeceğiz. Tüm ilçelerimizde de sahalarda olmayı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “İl Başkanımız Sayın Abdurrahman Kırıkçı ile birlikte bugün Türkiye’nin en genç nüfusu olan Eyyübiye ilçemizde Gençlik Merkezimizin Temel Atma Törenine katıldık. Akabinde Eyyüp Peygamber Caddemizde esnaf gezimizi yaptık. Vatandaşlarımızla bir araya geldik, sıkıntılarını dinledik. İl Başkanımız da talimat verdi sıkıntılı olan bölgelerimize hızlı bir şekilde neşteri vuracağız. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını inşallah bir an önce halletmiş olacağız. İl Başkanımızın sahalara inmesi bizi de heyecanlandırdı, mutlu etti. Zaten Abdurrahman Başkanımız bu davanın en önemli neferlerinden biridir. Kongreden önce de zaten kendisi sahadaydı şimdi de sahada. Cumhurbaşkanımızı temsilen burada bize liderlik yapıyor. Eminim ki Eyyübiyeye de bizlere de önemli katkıları olacaktır. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, “Eyyübiye İlçe Başkanı Olarak Sayın İl Başkanımız Abdurrahman Kırıkçı Beyefendiye bizimle birlikte sahaya indiği için teşekkür ediyorum. Bugün Eyyübiye’de bulunan esnafımızı vatandaşlarımızı ziyaret edelim dedik. İl Başkanımız Ankara ziyaretleri sonrası ayağının tozuyla bizleri kırmadı bizlerle birlikte sahada vatandaşlarımızın isteklerini taleplerini dinledi. AK Parti Şanlıurfa teşkilatları olarak her zaman halkımızla iç içe olduk olmaya da devam edeceğiz” cümlelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142