Title of a News Article

Bahçeli'den İBB'ye teftiş açıklaması...

Bahçeli'den İBB'ye teftiş açıklaması...
banner206
banner279

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanlığı tarafından İBB'ye yönelik başlatılan teftiş ile ilgili olarak "İBB Başkanı her türlü suçludur. İddialar doğru çıkarsa İBB Başkanı'nın bir saniye o koltukta durmaması gerekir" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. İçişleri Bakanlığı tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik başlatılan teftişe de değinen Bahçeli, şu ifadelere yer verdi:
İBB'de işe alınan 557 kişinin terör örgütü ile iltisaklı olduğu yabana atılmayacak iddialar sonrası İçişleri'nin inceleme mekanizmasını çalıştırması hukukun bir gereğidir. Bundan rahatsızlık duyanlar utanmaz yüzleri ile Türkiye'nin karşı cephesidir. Belediyeye terörist almanın neresi milli iradenin hükmüdür. Teröristleri belediyeye doldurmanın neresinde ahlak, vatan, millet sevgisi vardır?
'Lafı ortaya attım isteyen istediğini alsın' diyen çürük bakla senin dilinin altındaki nedir? İBB Başkanı kimlerin işe alınıp alınmadığını sormadı mı? Sorup da HDP için sustu ise suçludur? Hiç sormadı ise katmerli suçludur. İBB Başkanı her türlü suçludur. İddialar doğru çıkarsa İBB Başkanı'nın bir saniye o koltukta durmaması gerekir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142