Title of a News Article

Birlikte poz verdiler...

Birlikte poz verdiler...
banner206

Türk siyasi tarihi, hararetli günlerden geçiyor.

Meral Akşener'in 6'lı masayı dağıtmasıyla, ittifak bozuldu.

Dün yaşanan fırtınadan sonra, CHP'li 10 büyükşehir belediye başkanı, bugün parti genel merkezine geldi.

Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş...

Görüşmeye, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu katıldı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise bölgede deprem sonrası yürütülen çalışmalar nedeniyle toplantıya katılmadı.

Özel görüşme

Bu arada Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın toplantının ardından bir süre daha Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile özel görüştüğü öğrenildi.

Bir diğer yandan görüşme sonrası çekilen fotoğrafta, Kemal Kılıçdaroğlu'nun İmamoğlu'nu sağına, Yavaş'ı sağına alması dikkat çekti.

CHP'li belediyeler MYK toplantısından önce Kılıçdaroğlu ile görüştü

"Desteklerini ve yanlarında olduklarını ifade ettiler"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP’li belediye başkanlarının toplantısının ardından ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu.

Torun, şu ifadeleri aktardı;

Desteklerini ifade ettiler, yanlarında olduklarını ifade ettiler. Her türlü alacağı kararda da yanlarında olacağını söylediler ve ardından da belli bir değerlendirmeye geçildi. Burada da özellikle deprem bölgesinde büyükşehir belediye başkanlarımızın yaptığı katkılar, destekler gerek Kahramanmaraş’ta, Adıyaman’da, Hatay’da ve diğer deprem bölgelerinde büyükşehir belediye başkanlarımız yaptıkları hizmetleri aktardılar. Belli bir sohbet havasında geçti ve ardından da ayrıldılar. Ensonhaber.com 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142