Dr. Süleyman Gök'ten sürpriz görüşme...

Dr. Süleyman Gök'ten sürpriz görüşme...
banner206
banner279

Şanlıurfa'da 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde CHP'den Milletvekili adayı olması beklenen Dr. Süleyman Gök, sürpriz görüşmeye imza attı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Dr. Gök, Kılıçdaroğlu'nun Urfalılara selamını iletti.
Dr. Süleyman Gök 2005 yılından beri Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Üroloji uzmanı olarak tüm Şanlıurfa halkına aralıksız hizmet etmekte..
Dr Süleyman Gök 2013-2014 yılarında Şanlıurfa Vakfı başkanlığı yaptı, Vakıf Başkanlığı döneminde, yönetimindeki arkadaşlarıyla birlikte Şanlıurfa’mıza çok ciddi hizmetleri oldu. Arkadaşlarıyla birlikte çok ciddi projeleri hayata geçirdi. Dr. Süleyman Gök Şanlıurfa’nın sevilen doktorlarındandır. 2007 genel seçimlerinde CHP 4.sıra Miletvekili adayıydı. 2011 genel seçimlerinde CHP 2.sıra Miletvekili adayıydı. Dr. Süleyman Gökün başta Şanlıurfa merkez olmak üzere Birecik, Halfeti, Bozova ,Suruç ve diğer ilçelerde hizmetlerinden dolayı halktan yoğun bir teveccüh görmekte. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dr. Süleyman Gök’ten Şanlıurfalılara selamlarını iletmesini istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142