Ekinci'den Viranşehir’e bir tesis müjdesi daha

Ekinci'den Viranşehir’e bir tesis müjdesi daha
banner206

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçede yapılması planlanan projeler için destek arayışını sürdürüyor.

Başkan Salih Ekinci, TBMM İdare Amiri ve Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan ve İlçe Belediye Başkanları ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile TBMM’de bir araya gelerek, ilçede yapılacak olan yeni yatırımlar hakkında Bakan’a taleplerini iletti.

Bakan Kasapoğlun’ndan destek sözü alan Başkan Ekinci; “İlçemize Bakanımızın destekleri ile çok yakında yeni tesisler kazandırarak, genç kardeşlerimizin hizmetine sunacağız.” Dedi.

Geleceğin teminatı olan gençlere dün olduğu gibi bugün de yarın da destek olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Ekinci, Nazik kabullerinden ve kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden ötürü Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve Milletvekili Dr. Halil Özcan’a teşekkür etti.

Destek turlarına devam eden Başkan Ekinci, yeni yılla birlikte yapılması planlanan ve hedeflenen projelerlerle ilçenin hizmette çağ atlayacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2022, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142