Title of a News Article

Erdoğan Kaçar'ı Atadı

Erdoğan Kaçar'ı Atadı
banner206
banner279

Ak Parti Genel merkez yerel yönetimler başkan yardımcıları belli oldu; Mahmut Kaçar birkez daha güven tazeledi!

Ak parti yerel yönetimler genel Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın yardımcısı olan Şanlıurfa eski Milletvekili Mahmut Kaçar, güven tazeleyerek yerel yönetim başkan yardımcısı olarak listede yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak atanan isimler belli oldu.  Düzenlenen toplantı sonrası Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları ise şu şekilde belirlendi;

Mustafa Demir 28. Dönem İstanbul Milletvekili, Ahmet Zenbilci 28. Dönem Adana Milletvekili, Cemil Yaman 28. Dönem Kocaeli Milletvekili, Ceyda Bölünmez Çankırı 28. Dönem İzmir Milletvekili, Mehmet Baykan 28. Dönem Konya Milletvekili, Ali İnci 28. Dönem Sakarya Milletvekili, Adnan Günnar MKYK Üyesi, Mehmet Sait Kirazoğlu MKYK Üyesi, Mücahit Yanılmaz MKYK Yedek Üyesi, Selim Yağcı 27. Dönem Bilecik Milletvekili, Bilal Uçar 24. ve 25. Dönem Denizli Milletvekili, Mahmut Kaçar 24. ve 26. Dönem Şanlıurfa Milletvekili, Abdurrahman Öz 25. ve 26. Dönem Aydın Milletvekili, Ayşe Sula Köseoğlu 24.-25. ve 26. Dönem Kayseri Milletvekili, Semiha Ekinci 27. Dönem Sivas Milletvekili, Müzehher Belma Erdoğan Eczacı, Lokman Ertürk Önceki Dönem Kahramankazan Belediye Başkanı ve Veli Böke Avukat, olarak liste oluşturuldu.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2023, 00:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142