Title of a News Article

Harran Cumhur İttifakıyla devam...

Harran Cumhur İttifakıyla devam...
banner206

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Cumhur ittifakının Şanlıurfa'da ki tek Belediye Başkanı olan Mahmut Özyavuz'un, yeniden Cumhur İttifakının adayı olduğu öğrenildi.

MHP ve AK Parti Yerel yönetimler Heyeti hangi il ilçe ve belde Belediye başkan adaylarının MHP'ye bırakılmasını kararlaştırdı. Buna göre Harran Belediye başkanı Mahmut Özyavuz yeniden Cumhur ittifakının adayı gösterildi. Bugün MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir görüşme yapan Özyavuz sosyal medyada yazılı bir açıklama yaptı.

Özyavuz açıklamasında şunları kaydetti 

Cumhur İttifakı - Üretken Belediyecilik

“Bütüncül Yaklaşım – Birlikte yönetim”

Değerli Hemşehrilerim,

Canımız, kanımız, toprağımız Harranımız için büyük bir önem taşıyan yerel seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Harran’ımızın kaderini değiştirecek, geleceğine yön verecek olan bu seçimde yine karar siz milletimizin olacaktır.

Belediye Başkanınız olarak sizlerden aldığımız güç ve yetki ile yaşam kalitenize yön verebilme açısından sosyal kültürel yaşamdan tutunda, şehir ekonomisine, kalkınmasına kadar birçok alanda çok ciddi kararlar verdik ve bu doğrultuda adımlar attık. 

İnanıyorum ki bu seçimde Harran’ımızın kaderini hep birlikte yeniden belirleyerek, geleceğe dair birçok gelişim ve değişim için imzalar atacağız. Bu dayanışmanın, bu birlik beraberliğin bizlere vereceğiniz destek ile taçlanacağına inancım tamdır.

Değerli Hemşehrilerim,

Algı yönetimiyle yol alanları değil, yürekten gelen samimiyetle yol alanları tercih edeceğinize inancım sonsuzdur. Belediye başkanınız olarak algıyla oluşturulan güçten, gösterişten ziyade; gerçek, vicdanlı, yöresini, namusu bilen, adaletli, vatandaşını iyi tanıyan, kararlı, her türlü baskıya rağmen doğru bildiğinden şaşmayan, 7’den 70’e her kesime ulaşabilen bir karaktere sahip olduğumu birçoğunuzun bildiği kanaatindeyim.

Bu nedenle, sizin bir hemşehriniz, kardeşiniz, evladınız olarak, yeniden Belediye Başkanlığınıza, yeniden Harranımızın güzel insanının ve değerli topraklarının, gelişim ve değişimine talibim. Sizlerin seçimiyle projelerimize devam etmek, Harranımızı geleceğe taşımak isterim.

Hak’ın ve Halkın gücü ile nice dağlar aştık’ta geldik,

Cenab-ı Allah bizleri Harranlı hemşehrilerimize karşı mahcup etmesin.

Bizim Kalemiz, İnancımız,

Bizim Kalemiz, Cesaretimizdir!

Bizim Kalemiz, Ferasetimiz,

Bizim Kalemiz, Harrandır!

Bu düşüncelerle hepinizi en derin saygı ve sevgilerimle selamlıyor, 

#BenimSevdamHarrandır.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2023, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142