Title of a News Article

Mücahit Şeker ödülünü Erdoğan'ın elinden aldı

Mücahit Şeker ödülünü Erdoğan'ın elinden aldı
banner206
banner279

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Teşkilat Buluşması'na katıldı. Erdoğan, TÜGVA gönüllüsü gençlere plaket takdim etti.

TÜGVA 2023 Teşkilat Buluşması programında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başarılı görülen illere plaket verilirken, bu illerden bir tanesi de gençlik için yaptığı çalışmalarla dikkatleri üstüne çeken Şanlıurfa oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan verilen Plaketi TÜGVA Şanlıurfa İl Temsilciliği adına 30 bin öğrenci ile yaz okulu gerçekleşmesi için emek veren TÜGVA Şanlıurfa Ortaokul Koordinatörü Mücahit ŞEKER alırken, ŞEKER yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Şanlıurfa’da bir ilke imza atarak 30 bin öğrenciyle yaz okulu programı gerçekleştirdik. TÜGVA olarak dün, bugün ve yarın gençlerimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan çalışmalarımız neticesinde bizlere plaket vererek çalışmalarımızı taçlandırması bizleri onure etmiştir. Bu plaketin gelmesinde bizlere liderlik yapan Başta İl Başkanımız Abdurrazak Aslanlı'ya, İl, ilçe teşkilatlarımıza, gönüllülerimize ve eğitmenlerimize teşekkür ederim.

İl başkanı Abdurrazak Aslanlı ise yaptığı açıklamada, işin ehli ekiple başarılı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz bu gururun yaşanmasını sağlayan Mücahit kardeşime ve tüm teşkilatımıza teşekkür ederim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142