Sarıgül Urfa’da...

Sarıgül Urfa’da...
banner206

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Düzenlediği basın toplantısında Şanlıurfa’nın sorunlarını dile getiren Sarıgül, Şanlıurfa’da özellikle eğitim ve sağlık alanında yaşanan sıkıntıların kendilerini üzdüğünü söyledi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Şanlıurfa Havalimanı’nda partililer tarafından karşılanan Sarıgül, daha sonra partisinin il başkanlığı binasının açılış törenine katıldı. Sarıgül’e TDP MYK Üyesi Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak da eşlik etti.

Sarıgül, parti binasını açtıktan sonra özel bir otelde basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında Şanlıurfa’nın sorunlarından bahseden Sarıgül, Türkiye Değişim Partisi iktidarında bu sorunların çözüme kavuşacağını söyledi. Sarıgül, Şanlıurfa’nın özellikle eğitim ve sağlık alanında yaşanan sorunlar ile DEDAŞ sorununun kendilerini üzdüğünü de belirtti.

Sarıgül, basın toplantısının ardından Balıklıgöl’ü ziyaret etti. Balıklara yem atan Sarıgül, vatandaşlarla da sohbet etti. Esnafı da ziyaret eden Sarıgül, sorun ve talepleri dinledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2021, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142