Urfa’ya Yapılmayan Hizmetleri Sordu?

Urfa’ya Yapılmayan Hizmetleri Sordu?
banner206
banner279

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, yaptığı basın açıklamasında, AK Partili yetkililere söz verilip, Şanlıurfa’ya yapılmayan hizmetleri sorudu? İl Başkanı Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi’ne 1 ayda 713 üye kaydının yapıldığını da sözlerine ekledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, yaptığı basın açıklamasında; “20 Yıldır Genelde ve yerelde iktidarda olan AK Parti Şanlıurfa’ya verilen sözlerin çoğunu gerçekleştirmedi dedi.

'Şanlıurfa İlimiz Ülke genelinde yapılmayan hizmetlerden dolayı birçok ilin gerisinde kalmıştır.'

Şanlıurfa'da sıkça gündeme gelen başlıca sorunlarla ilgili yaptığı açıklamasında AK Partili yetkililere soru yönelten CHP'li Başkan Cidir şunları söyledi;

"Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, tarımda, enerji sıkıntısında ve birçok alanda hizmet beklemektedir. AK Partili yetkililere soruyorum. Yıllar önce ihalesi yapılmış olan Kuzey-Batı çevre yolu ne zaman bitirilecek? 20. Zırhlı tugay komutanlığının yeri ne zaman Millet bahçesi yapılacak? Telleri havada kalan kuşların üzerine konduğu teleferik projesi ne zaman tamamlanacak? Şanlıurfa şehir hastanesine 2022 yılında ne kadar ödenek ayrıldı, ne zaman bitirilecek? Şanlıurfa’nın enerji sorununu ben çözeceğim” diyen AK Parti İl Başkanı Sayın Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa’mızın enerji sorunu ne zaman çözüme kavuşturulacak?"

Şanlıurfa’da sağlık alanında ve eğitimde yaşanan sorunlar ne zaman çözüme kavuşturulacak?. Şanlıurfa’da kan bankasının bulunmaması büyük sağlık sorunu oluşturuyor. Şanlıurfa’ya ne zaman kan bankası yapılacak?. Ülkemizde ve Şanlıurfa’da yaşanan ekonomik problemler ne zaman çözüme kavuşturulacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri vatandaşlara vermiş oldukları vaatleri ne zaman gerçekleştirecekler? Sorumun muhataplarından vatandaşlarımız ve bizler cevap bekliyoruz.”

Öte yandan, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi’ne Ülke genelinde ve Şanlıurfa’da vatandaşların büyük bir teveccühü olduğunu belirterek, sözlerine şöyle devam etti:

"Cumhuriyet Halk Partimize geçen hafta Suruç İlçesinde 3 aşiret katılım sağladı. Partimize katılan tüm aşiret mensuplarına teşekkür ediyorum. Ayrıca son 1 ayda Partimize 713 üye kaydı yaptık. Partimize ilgi ve teveccüh gösteren tüm Şanlıurfalı hemşerilerime teşekkür ederim” dedi.

URFASTAR

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2022, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142