Title of a News Article

Vekil Özcan’dan Beyazgül’e destek geldi

Vekil Özcan’dan Beyazgül’e destek geldi
banner206

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlırfa’da düzenlediği mitingte, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül üzerinden AK Parti’nin hedef alındığını belirterek, “100 binleri aşan muazzam sevgi seli Urfa’mızdan tüm Türkiye’ye coşku verirken, maksatlı ve birileri tarafından organize edilen bu çirkin eylemi şiddetle kınıyorum” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajında, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e sahip çıktı. “Şahlı şehrin şahlanışı kimleri rahatsız etti” başlığıyla mesaj yayınlayan Milletvekili Özcan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  

“21 yıldır aynı heyecan ve coşkuyla Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basan Urfa’mız cumartesi günü yapılan muhteşem mitingle tarih yazdı.

Sayın Cumhurbaşkanımızın, fitneye fırsat vermeyin diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiği bir günde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeynel Abidin BEYAZGÜL üzerinden AK Parti’mizin hedef alındığını hep beraber gözlemledik.

Cılız, alandan duyulmayan ve birleri tarafından organize edilen küçük bir grubun Zeynel Başkan’a çirkin slogan atması ve akabinde Sosyal Medya üzerinden paylaşımlar yaparak fitne ateşi yakmasına şahit olduk. 100 binleri aşan muazzam sevgi seli Urfa’mızdan tüm Türkiye’ye coşku verirken, maksatlı ve birileri tarafından organize edilen bu çirkin eylemi şiddetle kınıyorum. Bizim davamızda şahsi menfaatler yoktur.

Bizler Davamıza hizmet eder Liderimizin izinde yürürüz.

Bu tarz eylemler bizleri birbirine düşürmez aksine daha da birleştirir.

Şanlıurfalı her söylenenin arkasına takılmaz.

Bu kadim şehrin insanları kime sahip çıkacağını da iyi bilir.

İnşallah teşkilatımızın her kademesinde AK Davamızın sancaktarlığını yapan değerli mensuplarımızla ve Şanlıurfalı hemşehrilerimle 2023 hedeflerimize kararlılıkla ilerleyeceğiz.

LİDER DE BİZİM,

AK PARTİ DE BİZİM,

TEŞKİLATTA BİZİM,

BAŞKAN DA BİZİM..”

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2022, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142