Title of a News Article

Hayallerinize Hatemi Futbol Akademisi ile kavuşun

Hayallerinize Hatemi Futbol Akademisi ile kavuşun
banner206
banner279

Hatemi Futbol Akademisi’nin, 12/17 Eylül’de düzenlenecek Ağrı CUP Minikler Dünya Kupası’na katılım için seçmeleri başladı.

Yerel ve uluslararası platformlarda amatör ve profesyonel bireyler yetiştirip, Şanlıurfa’yı ve ülkesini en iyi şekilde temsil etmeyi hedefleyen Hatemi Futbol Akademisi, geleceğin futbolcularını yetiştirmek için büyük çaba harcıyor. Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip Şanlıurfa’da yetenekli sporcular yetiştirmeyi amaçlayan Hatemi Futbol Akademisi, bu kez 12/17 Eylül’de düzenlenecek Ağrı CUP Minikler Dünya Kupası için harekete geçti.

Yönetim Kurulu Başkanı Halil Altundağ yönetimindeki Hatemi Futbol Akademisi, Ağrı’da gerçekleşecek Minikler Dünya Kupasına katılım sağlamayı düşünen gençler için seçmeler gerçekleştiriyor. ‘Gençler Haydi Futbola’ sloganıyla düzenlenen ve 12-19 yaş arasındaki gençlerin katılacağı seçmelerde, başarılı olan isimler Ağrı’da gerçekleştirilecek organizasyona katılabilecek.

ALTUNDAĞ: GENÇLERİ HAYALLERİNE KAVUŞTURUYORUZ

Hatemi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Halil Altundağ, Türkiye’nin en genç şehri olan Şanlıurfa’da geleceğin yıldız sporcularını yetiştirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Hatemi Futbol Akademisi futbolcu olmayı düşünen gençleri hayallerine kavuşturuyor. Tüm futbolcu adaylarını  Hatemi Futbol Akademisi’ne bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2023, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142